Sołectwo Kleszczów

www.solectwokleszczow.pl

HomeAktualnościWielkogabaryty

Warsztaty Bożonarodzeniowe "bombka"

Dziękujemy za super warsztaty i frekwencję nareszcie Kleszczów ruszył . Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury który te warsztaty organizował

</div>
		<div class=

KOMUNIKACJA PUBLICZNA W GMINIE RUDZINIEC

Informujemy, iż z dniem1 stycznia 2017 r.za obsługę  komunikacji publicznej w Gminie Rudziniec będzie odpowiadała firma Grand Tour Venus w Ozimku – region Śląsk.

Czytaj więcej...

WAŻNE !!!

Informujemy, iż na początku stycznia 2017 r. nastąpi odbiór pojemników będących własnością Firmy A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

Prosimy o wystawienie pojemników wraz z odpadami z miesiąca grudnia 2016 roku zgodnie z poniższym harmonogramem.

>>harmonogram odbioru pojemników<<

>>harmonogram odbioru odpadów komunalnych w roku 2017<<

Wielki sukces naszego Sołectwa!

Nasza strona internetowa została doceniona w konkursie "Piękna wieś województwa śląskiego", organizowanym przez urząd marszałkowski.

Zdobyliśmy drugie miejsce w kategorii "najlepsza strona internetowa sołectwa".
Więcej informacji o konkursie czytaj w Nowinach Gliwickich oraz na stronie Urzędu Marszałkowskiego

Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej

W dniu 28.01.2015 odbyły się wybory Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Kleszczowa.

Nowym Sołtysem została Pani  Helena Anita Derner

W skład nowej Rady Sołeckiej weszli :
Pani  Jolanta Holubek
Pan   Henryk Owcorz
Pan   Krystian  Lukoszek
Pan   Tadeusz Cyrus

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
Jednocześnie pragniemy podziękować ustępującej Pani Sołtys Zuzannie Uklejewskiej oraz Radzie Sołeckiej za dwa lata pracy na rzecz lokalnej społeczności.

GminaRudziniec

Powiat Gliwicki1